Cyber-Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyber-BoardHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  BleachRPG  
Uyarı

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
яє∂ƒσχ
Macintosh Nedir ? Vote_lcapMacintosh Nedir ? Voting_barMacintosh Nedir ? Vote_rcap 
xbLaCqKiNqx
Macintosh Nedir ? Vote_lcapMacintosh Nedir ? Voting_barMacintosh Nedir ? Vote_rcap 
ρυηιѕнєя
DenzeL
qRoNick
MissLady
Muhazuhaziya
champy10
KıRıKLoRD
kRs

Macintosh Nedir ?

YazarMesaj
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
Ruh Haliniz : 5
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 338
<b>Rep</b> Rep : 71
2
Macintosh Nedir ? Empty
MesajKonu: Macintosh Nedir ?   Macintosh Nedir ? EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 4:27 pm

Macintosh serisi bilgisayarlar, genellikle Apple'in kendi ürünü olan Mac OS işletim sistemini kullanır. Mac OS, kendi içinde Mac OS Classic (1984-2001/1.0-9.2.2) ve Mac OS X (2001-/10.1--) olarak ikiye ayrılır. İki işletim sistemi birbirinden bağımsızdır ve Mac OS X, Classic altında çalışan yazılımları Classic (Mac OS X) adı verilen bir yazılım ile çalıştırmaktadır; ama Classic desteği, Apple'in Macintosh serisinde Intel işlemcileri kullanması ile bitmiştir ve günümüzde sadece PowerPC sahibi Macintoshlar Classic yazılımlarını çalıştırabilmektedir. Ayrıca 2009 yılının ağustos ayında MAC OS X'in son sürümü olan Snow Leopard sürümü piyasaya sürülmüştür. Bu yeni sürümde birçok konudaki hız ve verim artmıştır ve bu oran 1,7 katındadır. Bu sürüme son sürümden geçiş için ödenmesi gereken ücret 29 USD'dir

Macintosh Nedir ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SPAM Nedir ?
» Network nedir ? Nasıl Kurulur ?