Cyber-Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyber-BoardHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  BleachRPG  
Uyarı

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
яє∂ƒσχ
Temelle dirsun XD Vote_lcapTemelle dirsun XD Voting_barTemelle dirsun XD Vote_rcap 
xbLaCqKiNqx
Temelle dirsun XD Vote_lcapTemelle dirsun XD Voting_barTemelle dirsun XD Vote_rcap 
ρυηιѕнєя
DenzeL
qRoNick
MissLady
Muhazuhaziya
champy10
KıRıKLoRD
kRs

Temelle dirsun XD

2 posters
YazarMesaj
Muhazuhaziya
Acemi Üye
Acemi Üye
Muhazuhaziya

1
Ruh Haliniz : 26
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 41
<b>Rep</b> Rep : 2
2
Temelle dirsun XD Empty
MesajKonu: Temelle dirsun XD   Temelle dirsun XD EmptyPaz Eyl. 13, 2009 7:21 pm

Bu fıkrayı dersane sınavında gördüm yazam dedim Temelle dirsun XD Lol Temelle dursun yürüyolarmış bi yolda temel diomuş 'Dursun bak ağaç ne kadar büyük,bak araba ne kadar güzel, bak gökdelen ne kadar uzun' diye. Dursun da 'hı hı gördüm' diyomuş sonra temel demiş ula dursun gördünmü la diye dursuna. Dursun da he gördüm demiş. Temel de kızmış ula madem görüyon da ne çamura basıyon la demiş XD Temelle dirsun XD Lol Temelle dirsun XD Icon_rr

En son Muhazuhaziya tarafından C.tesi Ekim 10, 2009 9:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Muhazuhaziya
Acemi Üye
Acemi Üye
Muhazuhaziya

1
Ruh Haliniz : 26
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 41
<b>Rep</b> Rep : 2
2
Temelle dirsun XD Empty
MesajKonu: Geri: Temelle dirsun XD   Temelle dirsun XD EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 9:07 pm

eqe lan elleme bozmuşun alla alla
Misafir
Misafir
Anonymous

Temelle dirsun XD Empty
MesajKonu: Geri: Temelle dirsun XD   Temelle dirsun XD EmptyPtsi Ekim 12, 2009 4:14 pm

eren lütfen doğru düzgün konus ve flood yapma...
DenzeL

Temelle dirsun XD Vipw
DenzeL

1
Ruh Haliniz : 11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 231
<b>Rep</b> Rep : 68
2
Temelle dirsun XD Empty
MesajKonu: Geri: Temelle dirsun XD   Temelle dirsun XD EmptyCuma Ekim 16, 2009 10:46 pm

tmm sakin:)
http://DenzeL@cyberboard.moderatoru

Temelle dirsun XD
1 sayfadaki 1 sayfası