Cyber-Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyber-BoardHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  BleachRPG  
Uyarı

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
яє∂ƒσχ
CM 2010 (Kendinden Türkçe) Vote_lcapCM 2010 (Kendinden Türkçe) Voting_barCM 2010 (Kendinden Türkçe) Vote_rcap 
xbLaCqKiNqx
CM 2010 (Kendinden Türkçe) Vote_lcapCM 2010 (Kendinden Türkçe) Voting_barCM 2010 (Kendinden Türkçe) Vote_rcap 
ρυηιѕнєя
DenzeL
qRoNick
MissLady
Muhazuhaziya
champy10
KıRıKLoRD
kRs

CM 2010 (Kendinden Türkçe)

2 posters
YazarMesaj
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
Ruh Haliniz : 5
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 338
<b>Rep</b> Rep : 71
2
CM 2010 (Kendinden Türkçe) Empty
MesajKonu: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:42 pm

Oyun Kendinden Türkçe dir
Rar Şifresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

200mb
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

ALTERNATİF
200mb
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyPerş. Ekim 22, 2009 8:36 pm

Arkadaşım Bune Biçim Paylasım...Linklere Tıklanıyor...Link Açılmıyor.Tamam Anladık Kopyala-Yapıştır Yapıyorsunda Bi Kontrol Yap Öle Linkleri Sun...Şuraya Bak -REP...
яє∂ƒσχ
Webmaster
Webmaster
яє∂ƒσχ

1
Ruh Haliniz : 13
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 608
<b>Rep</b> Rep : 95
2
MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyPerş. Ekim 22, 2009 8:56 pm

Yanlış alıntı yaptığı için o.. Oğuzcan flood yapma lütfen Wink
https://cyberboard.forum.st
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 4:38 pm

Ya Ne Yanlış Alıntısı Lütfen Bi Oyun Dünyasındaki Blackkinq Konularının Hepsine Bakarmısın Hepsindemi Yanlış Alıntı Yaptı...Hadi Hepsinde Yaptı Bi Kontrol Edersin Özür Diler Düzeltirsin.Oda Yok.Ege Senden Veya Blackkinq den Mesaj Gelmez ise Oyun Dünyasındaki Blackkinq in Bütün Konularını Sileceğim...Herkese İyi Ve DÜZENLİ Forumlar...
Bide Ayrıca Biz Modaratör Ve Süper Mod.lar Konu Açmıyor Diye Konu Açıyordun...Lütfen Şimdi Oyun Dünyasındaki Bütün Blackkinq Konularına Bak...Bişey Yok Dersen Tamam Forumdan Ayrılıyorum... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
яє∂ƒσχ
Webmaster
Webmaster
яє∂ƒσχ

1
2
MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 5:05 pm

Alıntı yaparken sağ üst köşede bitane buton var ona basmadan yapıştırınca linklerin adresleri gelmiyor sadece isim olarak geliyor bu yüzden yanlış alıntı. Bu arada konuları silmiyoruz ya çöpe atıyoruz yada linkleri yeniliyoruz ama zaten modların görevi yenilemek Wink Vede ben konularını inceledim hepsinde aynı olay var Smile Yani haklısın.Bişey yok demiyorum , çünkü var. Hepsinin linki hatalı. Bugün linkleri düzeltirim , BlackKing'den mesaj gelmiyor çünkü tüm günü okul - dersanede geçiyor eve saat 8 de geliyor bu sebeble siteyle çok ilgilenemiyor..

İyi forumlar..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 6:14 pm

Peki Anladık İlgilenemiyor...Oda Haklı Belkide Zamanı Buna Yetti Anca Ama Foruma Sadece Bazı Günler Çok Az Giren Ve Paylasımları Bu Yüzden Yarım Yamalak Yapan Bi Üyeyi Admin Yapmak Ne Kadar Doğrudur Size Bırakıyorum...
яє∂ƒσχ
Webmaster
Webmaster
яє∂ƒσχ

1
2
MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 6:28 pm

Zaten görevini bıraktıki Wink
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
Ruh Haliniz : 5
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 338
<b>Rep</b> Rep : 71
2
MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 6:45 pm

FLy_D@NG€R demiş ki:
Peki Anladık İlgilenemiyor...Oda Haklı Belkide Zamanı Buna Yetti Anca Ama Foruma Sadece Bazı Günler Çok Az Giren Ve Paylasımları Bu Yüzden Yarım Yamalak Yapan Bi Üyeyi Admin Yapmak Ne Kadar Doğrudur Size Bırakıyorum...

yarası olan gocunur Wink sen onuda yapmadın bn sabahlara kadar der çalışıyom akşamımı sabahıma katıyom bunun ödlünüde alıyom bi site nerdeyse benim sayılr e o halde ne yani banned rütbeli olmam gerekiyor zatn çekemeyenler olduğu içinde forumu bıkratım merak etme ?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyCuma Ekim 23, 2009 7:59 pm

Tamam Peki Benden Bukadar Ege Rütbebimi Üyeye Düşürürsen Sevinirim...
Herkes Kimin Bu Forumda Neler Yaptığını Biliyor...
Herkese İyi Forumlar...
Forumdayım Ama Üyeye Düşür Ege...
Devam Etmek İstemiyorum Süper Modluk Çünkü Bu Forumda Görevin Yapılmıyor...
En İyisi Üye Olmak...
Ege Mesajımı Dikkate Alırsan Sevinirim..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyPtsi Ekim 26, 2009 1:28 pm

Sorun Çözüldüğüne Göre Konu Kilit Ve Çöp Lütfen...
яє∂ƒσχ
Webmaster
Webmaster
яє∂ƒσχ

1
2
MesajKonu: Geri: CM 2010 (Kendinden Türkçe)   CM 2010 (Kendinden Türkçe) EmptyPtsi Nis. 19, 2010 6:20 pm

Sorun varmıydıki çözüldü?

(BU KONUYA CEVAP YAZMAYINIZ KARANTINAYA ALINDI)

CM 2010 (Kendinden Türkçe)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bleach 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle
» Linux Görsel Türkçe Eğitim Seti
» Pes 2010 Demo
» Championship Manager 2010
» PeS 2010 - Demo download