Cyber-Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyber-BoardHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  BleachRPG  
Uyarı

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
яє∂ƒσχ
Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili Vote_lcapOyun Dünyası Bölümüyle İlgili Voting_barOyun Dünyası Bölümüyle İlgili Vote_rcap 
xbLaCqKiNqx
Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili Vote_lcapOyun Dünyası Bölümüyle İlgili Voting_barOyun Dünyası Bölümüyle İlgili Vote_rcap 
ρυηιѕнєя
DenzeL
qRoNick
MissLady
Muhazuhaziya
champy10
KıRıKLoRD
kRs

Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili Empty
MesajKonu: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyPerş. Nis. 15, 2010 4:36 pm

Selamlar Arkadaşlar Oyun Dünyası Bölümündeki oyun yükleme konularının tamamının kapatılmasını ve forumumuzdan silinmesi ve bu paylaşımın yasak olmasını istiyorum...Bu bölüme oyun paylaşımı yerine seri oyunlar bölümü açılarak orda yama yardım bilgi ve inceleme gibi konular olmasını istiyorum...
Eğer Webmaster izin verirse bütün konular silinip tertemiz bir yama yardım bilgi ve inceleme gibi konular olan bir bölüm açalım...
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
Ruh Haliniz : 5
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 338
<b>Rep</b> Rep : 71
2
MesajKonu: Geri: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyCuma Nis. 16, 2010 11:13 am

Haklısın Egeyle Konuşacağım.Bilgilendirmen için teşekkürler.
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
2
MesajKonu: Geri: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyCuma Nis. 16, 2010 8:05 pm

Egeyle uzunca tartıştık ve düşündük ki ;

Oyun bölümü gerçektende ciddi sayıda üye getiriyor forumumuza seri oyunlar ne kadar katkı sağlar açmadan bilemeyiz alt başlık oalrak açacağız ilgi görürse devam ettireceğiz.

Her şey için teşekkür ederiz Saygılarımızla CYBER BOARD TAKIMI.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 6:43 pm

Alıntı :
Egeyle uzunca tartıştık ve düşündük ki ;

Oyun bölümü gerçektende ciddi sayıda üye getiriyor forumumuza seri oyunlar ne kadar katkı sağlar açmadan bilemeyiz alt başlık oalrak açacağız ilgi görürse devam ettireceğiz.

Her şey için teşekkür ederiz Saygılarımızla CYBER BOARD TAKIMI.

Oyun Bölümü üye sayısınımı arttırıyor...Forumda bi konu açalım bakalım üyeler en çok hangi bölümü ziyaret ediyor...Kesinlikle oyunlar bölümü değil belkide online oyunlar bölümü bile burdaki konulardan daha çok mesaj alıyor ve daha güncel oluyor...Hımm sizin uzunca düşünmeniz ve tartışmanız 5dk kadar UZUN sürmüş herhalde siz gerçekten diğer oyun bölümlerinde oyun linkleri olan forumlar sizce ne kadar uzun sürüyor(güncellik olarak) oyun eklemeden eklemeye güncel oluyor konular...Ama siz daha İyi Bilirsiniz By: CYBER BOARD TAKIMI.scratch
яє∂ƒσχ
Webmaster
Webmaster
яє∂ƒσχ

1
Ruh Haliniz : 13
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 608
<b>Rep</b> Rep : 95
2
MesajKonu: Geri: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 7:08 pm

Bu konu gereğinden fazla uzadı ;

Son bir mesaj yazıp kilitliyorum.

Seri oyunlar gereksiz. Sadece inceleme ve yardım için bi ton bölüm açmanın anlamı yok! Alt bölüm açarız her oyunun inceleme yardımı eklenir. 6-7 Tane oyun bölümü eklicez , diğer kişiler hiç oyun sevmiyormu yani ? Onların sevdiği oyunlar olmayınca ve onlar sadece kendi sevdikleri oyun için üye oldularsa bi işleri kalmıcak ve sadece üye artışı olucak. Site güncel olmuyacak. Üye sayısıyla site büyük olmaz , sitenin güncelliği ve o güncelliği sağlayan üyeler önemlidir. O üyelerin nelere güncellik kattığına bakarak o bölümdeki en güncel konuyu ayrı bölüm yaparız..

Bi sorununuz olursa özel mesaj atabilirsiniz..!!!
https://cyberboard.forum.st
xbLaCqKiNqx
Webmaster
Webmaster
xbLaCqKiNqx

1
2
MesajKonu: Geri: Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili   Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili EmptyPaz Nis. 18, 2010 11:01 pm

Olay Çözüldü Konu Kilit!

Oyun Dünyası Bölümüyle İlgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BU BÖLÜMLE İLGİLİ[OKUYUNUZ]
» Oyun Salonumuz
» Sırrı Çözülemeyen Oyun
» metin2 oyun yöneticileri
» Torrent Oyun Nasıl indirilir